MMA-01

ММА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ — НАБІР В НОВУ ГРУПУ

Якщо у вас є діти, тоді ви точно хочете дати їм найкраще і буквально вилазите зі шкіри, аби вони нічого не потребували і мали багато можливостей для розвитку.
Світ ставить перед ними свої вимоги і розвиваючи дітей, варто приділяти увагу тим видам діяльності, які точно будуть корисними не лише в дитинстві, але й у дорослому житті.

Наш тренер Антоній Костенко зараз відкриває групу для дітей та підлітків ММА і ці заняття включають в себе декілька важливих моментів, які будуть актуальними для дітей і підлітків не лише зараз, але й в майбутньому.

ММА — це комплекс вправ, який включає в себе елементи бойових мистецтв, розтяжку, основи акробатики (перекиди, колесо, навики правильноно падіння), бойові спаринги тощо.
Заняття вчить правильній координації рухів, концентрації, самооброні, а також допомагає підвищити рівень дисциплінованості і сформувати критичне мислення.

Якщо ви хочете ростити впевнену у собі та всесторонньо розвинену особистість, яка не боїться труднощів, бере на себе відповідальність і може відстояти свої інтереси, не завдаючи школи іншим, тоді ММА підходить ідеально.

Зараз йде набір в групу.
Заняття проходитимуть в пн/ср/пт, 17:00.
А ще хороша новина в тому, що під час набору діє знижка -20%!
Тобто ви можете придбати місячний абонемент на 12 занять всього за 420 грн (звичайна ціна абонементу 600 грн).

Забронювати місце в групі можна за телефоном:
+38095 030-10-20
+38073 030-10-20

03.03.2020
Назад